ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13429214
*
nr 1342 9214
Spegel
66x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 augusti 2020
kl 21:03:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/8 21:18:59
1
100 kr
24/8 13:26:36
2
300 kr
24/8 16:55:53
3
350 kr
24/8 20:46:12
4
400 kr
24/8 20:50:49
5
500 kr
24/8 20:54:07
2
500 kr
24/8 20:54:07
5
500 kr (Budbetjänt)
24/8 20:56:13
2
600 kr
24/8 20:58:42
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1342 9214
Spegel
66x39 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/8 21:18:59 | 1 | 100 kr |
24/8 13:26:36 | 2 | 300 kr |
24/8 16:55:53 | 3 | 350 kr |
24/8 20:46:12 | 4 | 400 kr |
24/8 20:50:49 | 5 | 500 kr |
24/8 20:54:07 | 2 | 500 kr |
24/8 20:54:07 | 5 | 500 kr (Budbetjänt) |
24/8 20:56:13 | 2 | 600 kr |
24/8 20:58:42 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27